Визначився бронзовий призер Ліги націй — відео

9 червня 2019, 18:55

Збірна Англії у серії пенальті перемогла Швейцарію у матчі за третє місце Ліги націй і стала бронзовим призером турніру.

Протягом основних 90 хвилин матчу обидві команди мали по кілька нагод забити, але ними не скористалися.

Наприкінці матчу англійці таки розпечатали ворота суперника, однак арбітр після перегляду відеоповтору відмінив взяття воріт.

У овертаймі команди знову не визначили сильнішого і справа дійшла до серії пенальті, де переможцем виявилася збірна Англії, яка здобула бронзові нагороди турніру.

Швейцарі - Англія — 0:0 (5:6 по пенальті)

Швейцарія: Зоммер — Аканжі, Ельведі, Шер — Джака, Е. Фернандес (Закарія, 61) — Мбабу, Шакірі (Цубер, 65), Фрелер, Родрігес (Дрміч, 87) — Сеферович (Окафор, 113)

Англія: Пікфорд — Александер-Арнольд, Гомес, Магуайр, Роуз (Уокер, 69) — Дайєр, Делфі (Барклі, 106) — Аллі, Лінгард (Санчо, 106), Стерлінг — Кейн (Вілсон, 75).

Попередження: Джака — Роуз, Лінгард

У фіналі Ліги націй зустрінуться збірні Португалії і Нідерландів. Матч розпочнеться сьогодні, 9 червня, о 21:45 за київським часом.

У півфіналі Ліги націй Англія програла Нідерландам 1:3, а Швейцарія поступилась Португалії 1:3.