Україна вперше в історії драматично вийшла в фінал молодіжного чемпіонату світу — відео

11 червня 2019, 20:28

У півфіналі молодіжного чемпіонату світу з футболу збірна України з мінімальним рахунком 1:0 перемогла команду Італії та вперше в історії вийшла у фінал.

Перший тайм пройшов за переваги жовто-синіх, які хоча й не мали явних моментів, але були ближче ніж суперник до того, щоб відкрити рахунок, проте Сергій Булеца і Віктор Корнієнко не забили ударами зі штрафного.

Наприкінці півгодини гри збірна Італії мала шанс забити, коли Андреа Пінамонті не зміг потрапити в кут воріт української команди.

Відразу після цього підопічні Олександра Петракова пробили ворота суперника. Це Юхим Конопля пройшов флангом і прострілив у центр, де залишився один Булеца, який пробив точно в сітку.

На 80-й хвилині молодіжна збірна Італії отримала чисельну перевагу після вилучення Дениса Попова за другу жовту картку, а слідом за цим Олексій Кащук влучив у поперечину.

У доданий час Джанлука Скамакка, здавалося, ефектним ударом зрівняв рахунок, але після перегляду відеоповтору арбітр матчу Рафаел Клаус скасував взяття воріт за фол у нападника італійців.

У фіналі 15 червня збірна України зіграє з командою Південної Кореї.

Україна — Італія 1:0

Гол: Булеца, 65

Україна: Лунін — Конопля, Безкоровайний, Бондар, Попов, Корнієнко — Чех (Хахльов, 69), Дришлюк, Кащук, Булеца (Сафронов, 83) — Сікан (Супряга, 63)

Італія: Пліццарі - Габбіа, Дель Прато, Раньєрі, Еспозіто (Капоне, 73) — Фраттезі (Альберіко, 46), Пеллегріні, Белланова, Тріпальделлі (Олів'єрі, 84) — Пінамонті, Скамакка

Попереджені: Сікан, Попов — Раньєрі

Вилучений: Попов, 80

Раніше збірна України з футболу здолала команду Колумбії в чвертьфіналі молодіжного чемпіонату світу і вперше в історії вийшла в півфінал.