Аргентина з Мессі програла стартовий матч на Копа Америка-2019

16 червня 2019, 14:39

Збірна Аргентини з Ліонелем Мессі у складі поступилася в поєдинку першого туру групового етапу чемпіонату Південної Америки.

У стартовому матчі турніру, який приймає Бразилія, «альбіселестес» протистояла команда Колумбії. Перший тайм не приніс забитих м’ячів.

Першого гола уболівальникам довелося чекати до 71-ї хвилини, коли після передачі Хамеса Родрігеса рахунок відкрив Роджер Мартінес.

Збірна Аргентини зробила спроби відігратися, але вони виявилися марними, зате ще одним голом відзначився суперник — Даніель Сапата скористався пасом Джефферсона Лерми.

В іншому поєдинку групи B сьогодні, 16 червня, зіграють команди Парагваю та Катару. Остання виступає на турнірі в якості гостя.

Аргентина — Колумбія 0:2
Голи: Мартінес, 71, Сапата, 86

Аргентина: Армані - Саравіа, Пеццелья, Отаменді, Тальяфіко — Паредес, Родрігес (Пісарро, 67) — Ді Марія (де Пауль, 46), Ло Чельсо, Мессі - Агуеро (Суарес, 79)

Колумбія: Оспіна — Медіна, Міна, Санчес, Тесільо — Куадрадо (Лерма, 64), Урібе, Барріос — Хамес, Фалькао (Сапата, 81), Муріель (Мартінес, 14)

Попереджені: Родрігес, Саравіа, Паредес — Фалькао, Куадрадо, Сапата, Лерма

Напередодні в стартовому матчі Копа Америка-2019 збірна Бразилії розгромила команду Болівії з рахунком 3:0. У цій же групі A Венесуела і Перу розійшлися миром — 0:0.