Кубок Америки: Уругвай розгромив Еквадор, гол динамівця не допоміг Парагваю обіграти Катар

17 червня 2019, 19:01

Відбулись два матчі першого туру групового раунду Кубку Америки-2019 у групах B та С.

Збірна Уругваю стартувала на турнірі з розгромної перемоги над Еквадором 4:0. Уругвайці ще у першому таймі забили у ворота суперника три м’ячі. Ще одне взяття воріт Уругвай організував у другій 45-хвилинці.

Лідер уругвайської збірної Луїс Суарес відзначився забитим голом та гольовою передачею. Ще один знаменитий бомбардир уругвайців Едінсон Кавані також записав на свій рахунок один гол.

У групі В збірна Парагваю не змогла обіграти Катар. Парагвайці вели в рахунку 2:0, однак втратили перемогу, двічі пропустивши у другому таймі - 2:2. Одним з авторів голів у ворота Катару став півзахисник київського Динамо Дерліс Гонсалес, який виступає на правах оренди за Сантос.

Уругвай — Еквадор — 4:0
Голи: Лодейро, 6, Кавані, 33, Суарес, 44, Міна, 78 (авт)

Парагвай — Катар — 2:2
Голи: Кардосо, 4 (пен), Гонсалес, 56 — Алі, 68, Хухі, 77

У стартовому матчі Копа Америка-2019 збірна Бразилії розгромила команду Болівії з рахунком 3:0.

Збірна Аргентини у першому турі турніру програла Колумбії 0:2.