Англійська Прем'єр-ліга: Арсенал програв Брайтону, продовживши безвиграшну серію

6 грудня 2019, 00:42

Лондонський Арсенал програв Брайтону в рамках 15 туру англійської Прем'єр-ліги.

На 36-й хвилині захисник Брайтона Вебстер відкрив рахунок у матчі, заштовхавши м’яч у ворота після метушні у штрафному «канонірів». В дебюті другого тайму Ляказетт ударом головою відновив паритет у матчі, але за 10 хвилин до завершення зустрічі Мапей приніс гостям перемогу.

Арсенал продовжив безвиграшну серію у чемпіонаті до семи матчів, зазнавши при цьому трьох поразок. Безвиграшна серія лондонців у всіх турнірах триває вже дев’ять матчів. Після 15 турів АПЛ Арсенал займає 10 місце.

У ще одному матчі дня Ньюкасл обіграв на виїзді Шеффілд Юнайтед 2:0.

Арсенал — Брайтон — 1:2
Голи: Ляказетт, 50 — Вебстер, 36, Мопей, 80

Шеффілд Юнайтед — Ньюкасл — 0:2
Голи: Сен-Максімен, 15, Шелві, 71

Наприкінці листопада Арсенал оголосив про відставку наставника команди Унаї Емері.

Напередодні в рамках 15 туру АПЛ Жозе Моуріньо зазнав першої поразки на чолі Тоттенхема, програвши Манчестер Юнайтед (1:2).