Визначився сенсаційний чемпіон Кубка Азії з футболу

1 лютого 2019, 19:03

У фіналі Кубка Азії збірна Катару обіграла одного з головних фаворитів - команду Японії з рахунком 3:1 та вперше стала чемпіоном турніру, який відбувався в Об'єднаних Арабських Еміратах.

Збірна Катару зробила серйозну заявку на перемогу ще у першому таймі, коли до 27-ї хвилини забила два голи та впевнено повела в рахунку.

На 69-й хвилині нападник Японії Мінаміно відновив інтригу в матчі, але за 7 хвилин до закінчення основного часу форвард Катару Афіф ударом з пенальті знову зробив перевагу у два м'ячі та в підсумку приніс своїй команді Кубок.

Збірна Катару вперше в історії стала чемпіоном Кубка Азії.

Японія - Катар - 1:3

Голи: Мінаміно, 69 - Альмоез, 12, Хатім, 27, Афіф, 83 (пен)

На груповому етапі Катар зайняв перше місце в групі Е, де також виступали Саудівська Аравія, Ліван та Північна Корея.

У плей-офф катарська збірна вибила Ірак (1:0), Південну Корею (1:0), а у півфіналі розгромила ОАЕ (4:0).

У 2022 році в Катарі відбудеться чемпіонат світу з футболу. Турнір вперше пройде не влітку, а з 21 листопада по 18 грудня.

У липні 2018 року чемпіоном Європи стала збірна Франції.