Манчестер Сіті обіграв Арсенал, Манчестер Юнайтед продовжив безпрограшну серію. Результати чемпіонату Англії - відео

3 лютого 2019, 21:34

Сьогодні, 3 лютого, відбулись два матчі 25 туру англійської Прем'єр-ліги.

У центральному матчі туру Манчестер Сіті завдяки хет-трику нападника Серхіо Агуеро обіграв лондонський Арсенал з рахунком 3:1.

Аргентинець відзначився уже на першій хвилині, головою замкнувши простріл Ляпорта. Арсенал дуже швидко відігрався - на 11-й хвилині Косельні відзначився після розіграшу кутового.

Проте Агуеро ще до перерви знову вивів "містян" уперед, замкнувши простріл Стерлінга. На 61-ій хвилині аргентинський нападник після чергової вдало вибраної позиції у штрафному під час прострілу оформив хет-трик та зробив рахунок 3:1.

Манчестер Сіті повернув собі другу сходинку Прем'єр-ліги.

У іншому матчі дня Манчестер Юнайтед на виїзді завдяки єдиному голу Рашфорда мінімально переміг на виїзді Лестер та продовжив свою безпрограшну серію до дев'яти матчів.

Манчестер Сіті - Арсенал - 3:1
Голи: Агуеро, 1, 44, 61 - Косельні, 11

Манчестер Сіті: Едерсон - Уокер, Отаменді, Емерік Ляпорт - Де Брюйне (Марез, 88), Фернандіньо, Гюндоган, Д. Сілва - Б. Сілва, Агуеро (Габріель Жезус, 81), Стерлінг

Арсенал: Лено - Мустафі (Мавропанос, 79), Косельні, Монреаль - Ліхтштайнер, Торрейра, Гендузі, Колашинац (Суарес, 66) - Івобі (Ремсі, 66), Обамеянг - Ляказетт

Попередження: Гюндоган - Торрейра

Лестер - Манчестер Юнайтед - 0:1
Голи: Рашфорд, 9

Лестер: Шмайхель - Перейра, Еванс, Магуайр, Чілвелл - Менді (Іхеаначо, 84), Ндіді - Грей (Окадзакі, 74), Барнс, Медісон (Геззаль, 62) - Варди

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Янг, Байї, Ліндельоф, Шоу - Еррера, Матіч - Лінгард (Джонс, 90), Погба, Санчес (Мартіаль, 67) - Рашфорд (Лукаку, 78)

Попередження: Варді, Менді, Геззаль, Ндіді - Лінгард, Матіч, Шоу

Напередодні Челсі з допомогою дубля новачка Гонсало Ігуаїна розгромив Хаддерсфілд (5:0), а Тоттенхем мінімально здолав Ньюкасл (1:0).