Кубок англійської Ліги. Зінченко гольовим пасом допоміг Манчестер Сіті вийти в півфінал — відео

22 грудня 2020, 23:51

Манчестер Сіті завдяки результативній передачі українця Олександра Зінченка розгромив лондонський Арсенал у матчі ¼ фіналу Кубка англійської Ліги.

Гості відкрили рахунок вже на 3-й хвилині. Зінченко виконав навіс з лівого флангу, а Габріел Жезус ударом головою пробив Рунара Рунарссона.

Арсенал відповів схожим забитим м’ячем на 31-й хвилині. Мартінеллі навісив, а Александр Ляказетт рахунок зрівняв.

Вирвати перемогу гості змогли завдяки ударній п’ятихвилинці у другому таймі. Спочатку їх вперед вивів Ріяд Марез, який забив після удару зі штрафного і помилки Рунарссона.

А потім Філ Фоден, вийшовши віч на віч з голкіпером Арсеналу, зробив рахунок 3:1. При цьому арбітри не помітили у хавбека «городян» мінімальний офсайд, а VAR у турнірі не використовується.

Крапку в матчі поставив Емерік Ляпорт, який головою відправив м’яч у ворота «канонірів» на 73-й хвилині після навісу з правого флангу.

Арсенал — Манчестер Сіті 1:4
Голи: Ляказетт, 31 — Жезус, 3, Марез, 55, Фоден, 59, Ляпорт, 73

Повідомлялося, що інтерес до Зінченка проявляли Ювентус і Наполі.

Редактор: Євген Нещерет