Шахтар відірвався від Динамо в українській Прем'єр-лізі - відео

4 травня 2019, 21:42

Донецький Шахтар розгромив Львів з рахунком 5:0 в рамках 27 туру української Прем'єр-ліги в чемпіонській групі.

Перший гол Львів пропустив уже на 17-й хвилині, вразивши власні ворота. На перерву команди пішли за мінімальної переваги "гірників", однак у другому таймі гості посипались і протягом 12 хвилин пропустили три  голи.

Крапку у матчі поставив Алан Патрік на 76-й хвилині, встановивши остаточний рахунок 5:0.

Шахтар скористався осічкою Динамо у матчі з Олександрією (1:1) і відірвався від київського клубу на 9 очок.

Шахтар - Львів - 5:0
Голи: Альваро, 17 (авт), Нем, 51, Болбат, 55, Коваленко, 63, Алан Патрік, 76

Шахтар: Шевченко - Болбат (Бондар, 75), Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Алан Патрік, Маркос Антоніо - Нем (Тете, 66), Коваленко (Дентіньо, 78), Тайсон - Мораес

Львів: Бандура - Вісенте (Насонов, 26), Адамюк, Борзенко, Парамонов - Кадина, Ліпе (Сабіно, 54) - Альваро, Педро, Пернамбуко (Шина, 64) - Бруно

Попередження: Нем - Борзенко

УПЛ

Раніше в рамках 27 туру української Прем'єр-ліги Динамо не змогло перемогти Олександрію (1:1), а Маріуполь переміг Зорю (1:0).