Реал переміг Ліверпуль у київському фіналі Ліги чемпіонів

26 травня 2018, 23:44

У фіналі Ліги чемпіонів, який відбувся в Києві, Реал Мадрид переграв англійський Ліверпуль з рахунком 3:1.

Командам не вдалося відкрити рахунок у першому таймі, проте довелося втратити по одному ключовому гравцеві через травми. Особливо постраждали Червоні - пошкодився їх головний бомбардир Мохамед Салах. Вершкові залишилися без правого захисника Дані Карвахаля.

На початку другого тайму курйозний гол забили мадридці - точніше, його самі собі по суті забили мерсисайдці. Лоріс Каріус заволодів м'ячем, але Карім Бензема виставив ногу, коли той кидав м'яч рукою, і той від ноги француза влетів у порожні ворота.

Усього через чотири хвилини Ліверпуль зрівняв рахунок. Деян Ловрен після подачі скинув сферу на Садіо Мане, який проштовхнув м'яч у ворота.

Тим не менш, через дев'ять хвилин Гарет Бейл, який вийшов на заміну, вивів Реал уперед. Валлієць казковим ударом через себе в падінні після подачі від Марсело пробив точно в сітку.

На 83 хвилині Бейл відзначився знову, коли завдав нескладний удар, проте Каріус знову помилився, не справившись с ударом прямо по центру своих ворот.

3:1 - Реал втретє поспіль і в 13-й раз у своїй історії виграв Лігу чемпіонів.

Реал - Ліверпуль 3:1.

Голи: Бензема, 51, Бейл, 63, 83 - Мане, 55

Реал: Навас - Карвахаль (Начо, 37), Варан, Рамос, Марсело - Модріч, Каземіро, Кроос - Іско (Бейл, 62) - Бензема (Асенсіо, 89), Роналду

Ліверпуль: Каріус - Александер-Арнольд, ван Дейк, Ловрен, Робертсон - Вейналдум, Хендерсон, Мілнер (Джан, 83) - Салах (Лаллана, 31), Фірміно, Мане