Всупереч законам гравітації. Роналду здійснив ефектний стрибок, діставши головою м’яч, до якого рукою не дотягнувся воротар — відео

11 січня 2021, 14:13

Форвард туринського Ювентуса Кріштіану Роналду здивував своїм стрибком під час матчу 17-го туру італійської Серії А проти Сассуоло.

В одному з епізодів зустрічі 35-річний нападник продемонстрував майже нелюдські можливості.

Під час подачі до карного майданчика Сассуоло Кріштіану вистрибнув, щоб спробувати завдати удару. Паралельно спробу перервати передачу зробив воротар гостей Андреа Консільї.

Дивним виявилося те, що останній навіть з витягнутою рукою не зміг дістатися до м’яча, тоді як Роналду таки пробив по воротах.

Сам матч завершився перемогою Ювентуса з рахунком 3:1. Роналду відзначився голом на останній хвилині зустрічі.

Цей результативний удар дозволив Кріштіану стати найкращим бомбардиром в історії футболу.

Редактор: Євген Нещерет