Шахтар розгромно програв Наполі у Лізі чемпіонів

22 листопада 2017, 00:20
У Неаполі завершився матч 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому донецький Шахтар поступився місцевому Наполі з рахунком 0:3

Усі три м'ячі у ворота Андрія П'ятова італійці забили в другому таймі: на 56-й, 81-й і 83-й хвилинах. Голи на рахунку Лоренцо Інсіньє, Зелінські та Мертенса.

Перед останнім туром групового турніру Шахтар займає друге місце серед чотирьох команд, маючи 9 очок.

Останній матч групового етапу Шахтар проведе з Манчестер Сіті в Харкові 6 грудня.

Наполі - Шахтар 3:0
Голи: Інсіньє, 56, З'елінскі, 81, Мертенс, 83

Наполі: Рейна - Хюсай, Альбіоль, Кірікеш, Маджо - Хамшик (Ріг, 77), Зьелінскі (Маріу Руї, 86), Діавара - Кальєхон, Мертенс, Інсіньє (Аллан, 65)

Шахтар: П'ятов - Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі - Степаненко (Алан Патрік), Фред - Марлос (Дентіньо, 79), Тайсон, Бернард - Феррейра

Попереджені: Маджо, Кірікеш, Рейну - Ісмаїлі, Феррейра

17 листопада донецький Шахтар програв другий матч у сезоні в чемпіонаті України, поступившись в Харкові Александрії.