«Попрацювали трохи, подихали повітрям». Футболістів білоруського клубу після серії невдалих матчів відправили в колгосп
Футболісти брестського Руха після серії невдалих матчів на старті чемпіонату Білорусі відправились працювати у колгосп.
За словами спортивного директора клубу Михайла Присяжнюка, раніше команда їздила до церкви, а тепер виникла колективна ідея влаштувати тімбілдинг іншого формату, повідомляє Трибуна.
«Попрацювали трохи, подихали повітрям. Такий своєрідний тімбілдінг був. Хтось до церкви їздить, свічки ставить, а ми вирішили з'їздити в колгосп. Поле готувалося під якийсь засів, ось і все», — розповів Присяжнюк.
Функціонер клубу додав, що поїздка в колгосп пішла на користь, оскільки після цього команда виграла.
Після чотирьох турів Рух Брест із однією перемогою та трьома нічиїми посідає в чемпіонаті Білорусі шосте місце.
Раніше фанати футбольних клубів у Білорусі масово бойкотували матчі своїх команд через репресії режиму диктатора Олександра Лукашенка проти громадян країни.