Зозуля за шість хвилин оформив дубль в іспанському чемпіонаті - відео

3 лютого 2019, 11:48

Український нападник іспанського Альбасете Роман Зозуля відзначився дублем у матчі Сегунди проти Кордоби та допоміг своїй команді здобути перемогу 3:1.

На 65-ій хвилині українець зрівняв рахунок у матчі, головою замкнувши скидку партнера. Уже через шість хвилин Зозуля забив свій другий м'яч, знову влучно пробивши головою після навісу з правого флангу.

Перший гол Зозулі

Другий гол Зозулі

Між голами українця на 68-й хвилині ще встиг відзначитися нападник Альбасете Жеремі Бела.

Альбасете здобув перемогу 3:1 і з 42 очками займає четверте місце в Сегунді (другому за силою чемпіонаті Іспанії).

На рахунку Зозулі сім забитих голів і він входить в топ-10 найкращих бомбардирів чемпіонату.

Раніше Роман Зозуля забив гол за Альбасете і приніс своїй команді нічию в матчі Сегунди проти хіхонського Спортінга.

У липні 2018 року Роман Зозуля підписав новий контракт з Альбасете до літа 2019 року.