Зозуля першим голом у 2020 році допоміг своєму клубу уникнути поразки в чемпіонаті Іспанії - відео

10 липня 2020, 01:56

Український нападник Альбасете Роман Зозуля забив свій перший гол у 2020 році в матчі другого дивізіону чемпіонату Іспанії Сегунди проти хіхонського Спортінга.

Команда ексфутболіста збірної України програвала 0:1 з 22-ї хвилини поєдинку 39 туру, коли в складі гостей відзначився Айтор Гарсія.

Відновити рівновагу господарям вдалося на 69-му оберті секундної стрілки завдяки точному удару головою Зозулі, якому навішував Альваро Хіменес.

У час, що залишився Альбасете не зміг вирвати перемогу, хоча за дві хвилини до кінця основного часу Спортінг залишився в меншості після вилучення того ж Гарсії.

Нічия не дозволила команді українського нападника піднятися з 18-го місця і відірватися на більше, ніж один бал від Луго, який займає 19-ту сходинку в зоні вильоту.

Нещодавно Зозуля допоміг своїй команді зіграти внічию з Алькорконом в матчі 37-го туру другого за силою іспанського футбольного дивізіону і став найкращим гравцем зустрічі.