«Кременчук» впевнено переграв «Динамо», «Галицькі Леви» виявилися сильнішими за «Вовків»

22 грудня 2017, 17:12
В рамках 24-го туру чемпіонату Української хокейної ліги відбулася зустріч лідерів, «Кременчук» реабілітувався в очах власних уболівальників, а «Галицькі Леви» здобули другу перемогу поспіль

«Білий Барс» - «Донбас» - 1:4 (0:0, 0:1, 1:3)

Шайби: 0: 1 Захаров (Ігнатенко, Лялька – менш.), 31:09. 0:2 Лялька (Коренчук, Ігнатенко - більш.), 41:18. 1:2 Даниленко (Куцевич), 48:11. 1:3 Коваленко (Луговий, Коренчук - більш.), 54:36. 1:4 Костиков (Ігнатенко), 57:49.

«Білий Барс»: Люльчук. Герцик - Табашник, Васильєв – Ядловський, Гриценко – Логач, Воронін – Грицюк; Панов – Ромащенко – Тимченко, Куцевич – Даниленко – Лєсніков, Печерських – Дурдиєв – Гуменюк, Козієнко – Сенік – Ромахін.

«Донбас»: Дьяченко. Александров – Матвієнко, Ігнатенко – Шпак, Григор'єв – Фірсов, Ординський; Луговий – Мазур – Коренчук, Лялька – Захаров – Костіков, Новіков – Коваленко – Мостовий, Ворона – Влад – Свіщев.

Статус матчу лідерів команди виправдали ще в першому періоді, нехай і обійшлося без закинутих шайб – обидва колективи показали пристойні швидкості і яскраву атакуючу гру. Втім, навіть не зважаючи на можливість пограти в нерівних складах вище всяких похвал зіграли обидва воротарі зі своїми захисними лініями.

Богдан Дьяченко та Сергій Люльчук продовжили бути першими особами матчу і в другому періоді, неодноразово рятуючи свої команди – окремо хочеться відзначити суперсейв Богдана Дяченка після виходу на ворота Владислава Куцевича. А потім стався найважливіший момент зустрічі – донеччани в меншості змогли швидко почати контратаку, Віктор Захаров отримав шайбу і в ближньому бою переграв Сергія Люльчука – п'ятиразовий чемпіон України знову довів свій клас при грі в меншості. Після цього пристрасті на льоду спалахнули з новою силою, проте рахунок на табло так і залишився незмінним – остаточно все мало вирішитися в заключній двадцятихвилинці.

Якщо першої шайби глядачам цього матчу довелося чекати півтора періоду, то другий гол трапився вже на самому початку заключного відрізку матчу – Віталій Лялька потужно кинув по воротах Люльчука, коли донеччани грали в більшості і подвоїв перевагу «Донбасу». Втім, вже в середині періоду друга ланка «Білого Барса» змогла скоротити відрив до однієї шайби – голом з передачі Куцевича відзначився Дмитро Даниленко. Фінальну крапку в матчі, втім, поставили донеччани – спочатку Микита Коваленко за допомогою Лугового і Коренчука знову реалізував більшість «Донбасу», а потім свою шайбу закинув і третій нападник другої ланки донеччан – Олександр Костіков, елегантно перегравши Сергія Люльчука після блискавичної контратаки підопічних Сергія Вітера.

«Кременчук» - МХК «Динамо» - 6:2 (3:0; 2:1; 1:1)

Шайби: 1:0 Красильников (Алексанян-Петрович, Чернишенко), 1:00. 2:0 Грицьких (Чернишенко, Красильников), 11:56. 3:0 Чернишенко (Красильников, Алексанян-Петрович), 14:13. 3:1 Максименко (Горище, Олійник - більш.), 22:00. 4:1 Красильников (Алексанян-Петрович, Чернишенко), 23:04. 5:1 Карпенко (Чернишенко - менш.), 28:36. 6: 1 Алексанян-Петрович (Грицьких, Боєвих), 49:19. 6: 2 Чердак(Піддубний, Максименко), 57:37.

«Кременчук»: Власенко; Роганов - Козачук, Грицьких – Боєвих, Горлушко – Савицький, Наливайко; Кривошапкін – Карпенко – Бойков, Чернишенко – Красильников – Алексанян-Петрович, Ефімочкін – Шах – Поліщук, Крючьонкін.

МХК «Динамо»: Гурко; Лісін – Піддубний, Мартишко – Бабчук, Гребьонкін – Шматько; Чердак – Халін – Олійник, Сиротенко – Максименко – Худяков, Єфремов – Хохлов – Колядинський.

Вже з самого старту поєдинку кременчужани позначили свій настрій на матч - рівно через хвилину після стартового вкидання, в воротах Владислава Гурко відзначився Олексій Красильников.

Перший період взагалі став найбільш результативним для «Кременчука» в цьому матчі - 18 кидків по воротах перетворилися в 3 закинуті шайби. Крім Красильникова, в ворота харківської команди по одному голу забили Владислав Грицьких і Дмитро Чернишенко.

Після перерви, хокеїсти МХК «Динамо» вийшли набагато налаштованішими на поєдинок, і змогли відіграти одну шайбу - чисельну перевагу своєї команди реалізував Руслан Максименко. Однак надії харків'ян на турнірні бали в матчі буквально тут же були розбиті. Спочатку все той же Олексій Красильников закинув ще одну шайбу в ворота Гурко, а через 5 хвилин капітан кременчужан Севастян Карпенко закинув шайбу в меншості.

У третьому періоді команди грали більш пасивно, і не робили особливих рухів, щоб змінити рахунок. Лише в середині двадцятихвилинки свою дев'яту шайбу в сезоні закинув форвард «Кременчука» Сергій Алексанян-Петрович, однак незадовго до фінальної сирени Володимир Чердак скоротив розрив в рахунку до 4 шайб.

«Вовки» - «Галицькі Леви» - 1:3 (1:1; 0:1; 0:1)

Шайби: 0: 1 Тонковід (Попережай), 5:56. 1: 1 Шахов (Шапіро, Овчинников): 18:55. 1: 2 Муртіщев (Чіканцев - більш.), 36:23. 1: 3 Толстушко (Кізла, Генералів), 54:44.

«Вовки»: Кожевников; Татарин - Бугаєв, Пріваліхін - Жаріков, Курпіч; Шахов - Овчинников - Шапіро, Бобков - Носко - Мілінскій, Мкртчян, В. Світлий.

«Галицькі Леви»: В'язовов; Толстушко - Ратушний, Сисак - Сірченко, Середа - Порупа, Сивульський - Тонковід; Кізло - Дворник - Генералов, Абаджян - Муртіщев - Арабов, Чіканцев - Алексейчук - Панченко, Брага - Попережай - Арустамов.

«Вовки» привезли на матч лише 2,5 п'ятірки гравців, однак інтрига щодо переможця в матчі жила буквально до останніх хвилин. Вже на 6-й хвилині матчу рахунок відкрив захисник «Галицьких Левів» Ростислав Тонковід. Однак выдповыддю «Вовків» став точний постріл захисника броварської команди Михайла Шахова, який зрівняв рахунок.

У такому положенні цифри на табло протрималися без малого період - в заключній частині другої двадцятихвилинки хокеїсти з Новояворівська змогли вийти вперед, реалізувавши чисельну перевагу.

В середині третього періоду свій шанс біля воріт «Вовків» реалізував капітан «Галицьких Левів» Всеволод Толстушко, який закинув свою 11-ту шайбу в сезоні. Однак за 30 секунд до фінальної сирени різницю в рахунку скоротив форвард броварської команди Михайло Шахов. Втім незважаючи на те, що на льоду з'явився шостий польовий гравець, «Вовкам» не вдалося зрівняти рахунок, і поєдинок завершився перемогою «Галицьких Левів».

Свій наступний матч «Галицькі Леви» проведуть 23 грудня в Білій Церкві проти місцевого «Білого Барсу».