Третій день Паралімпіади в Токіо: українські спортсмени завоювали ще три срібла і три бронзи

27 серпня 2021, 13:09

На третій день Паралімпіади-2020 в Токіо українські спортсмени, крім золота з жіночого пауерліфтингу, завоювали ще три срібних і три бронзових медалі.

Срібло виграв плавець Сергій Кліпперт. У плаванні на дистанції в 100 метрів на спині він показав результат в 1:00,71, поступившись супернику з Азербайджану.

Ще одне срібло у плавчині Катерини Денисенко в цій же дисципліні. Її результат — 1:18,31.

Також срібло у плавця Андрія Трусова на дистанції 200 метрів комплексним плаванням.

Бронзові медалі у української збірної з таких дисциплін:

• гонка переслідування: медаль українській збірній приніс велогонщик Єгор Дементьєв
  • дзюдо: Юлія Іваницька стала бронзовою призеркою у вазі до 48 кг і Наталія Ніколайчук — в вазі до 52 кг.

Таким чином, в української збірної на Паралімпіаді-2020 в Токіо вже 18 медалей, дві з яких золоті.