Кубок світу з біатлону. Визначився переможець чоловічої гонки переслідування в Ансі

21 грудня 2019, 15:05

Відбулась чоловіча гонка переслідування на етапі Кубка світу з біатлону у французькому Ансі.

У складі України виступали Дмитро Підручний, Антон Дудченко, Артем Прима та Руслан Ткаленко. Найкращий результат серед українців показав Підручний, який зробив п’ять промахів при стрільбі і прибув до фінішу 20-им з відставанням у 2 хвилини та 55 секунд.

Переможцем став норвежець Йоханнес Тіннес Бьо, який показав результат 30 хвилин і 07.8 секунди. Другим з відставанням у 22 секунди фінішував француз Кантен Фійон Майє, третє місце зайняв норвежець Ветле Шостад Крістіансен.