Українка здобула срібну медаль на чемпіонаті Європи з плавання

6 грудня 2019, 21:15

Українська плавчиня Дарина Зевіна завоювала срібну медаль на чемпіонаті Європи на короткій воді у Глазго.

Зевіна завоювала друге місце на дистанції 200 метрів на спині, показавши результат 2:02.25 хвилини. Чемпіонкою Європи стала італійка Маргеріта Панцері, яка випередила українку на 0,8 секунди. Бронзову нагороду здобула Кіра Туссан із Нідерландів (2:03.04)

Ця медаль стала першою для України на чемпіонаті Європи з плавання на короткій воді в Глазго.

Раніше саме на 200-метрівці Дарина Зевіна тричі ставала чемпіонкою Європи на короткій воді, одного разу — чемпіонкою світу, а також завойовувала медаль чемпіонату Європи на довгій воді.

На початку листопада український плавець Михайло Романчук завоював золоту медаль на Кубку світу в Досі, показавши рекордний результат.