Ястремська припинила боротьбу на Відкритому чемпіонаті Франції

27 травня 2019, 19:24

Українська тенісистка Даяна Ястремська програла в першому раунді Відкритого чемпіонату Франції - Ролан Гаррос.

32-га ракетка планети зустрічалася з 29-м номером світового рейтингу Карлою Суарес-Наварро з Іспанії та поступилася в трьох сетах.

Представниця України виграла першу партію, але в другій виявилася слабкішою на тай-брейку. У вирішальним сеті Ястремська програла «всуху» — 6:2, 6:7, 0:6.

Напередодні її співвітчизниці Еліна Світоліна та Катерина Козлова пройшли перший раунд турніру Великого шолома Ролан Гаррос.

Раніше Ястремська перемогла на престижному турнірі в Страсбурзі, перемігши у фіналі в напруженій боротьбі француженку Каролін Гарсію — 6:4, 5:7, 7:6.

Після цієї перемоги на турнірі в Страсбурзі українка оновила власний рекорд у рейтингу кращих тенісисток світу, піднявшись на 32-е місце.