Визначилися фіналістки Australian Open

24 січня 2019, 13:40

Чешка Петра Квітова та японка Наомі Осака стали фіналістками Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу.

У півфіналі Квітова зустрілася з представницею США Даніель Коллінс. Чеська тенісистка впоралася з суперницею в двох сетах.

Якщо в першій партії переможниця матчу виграла тільки на тай-брейку, то в другій вона не віддала візаві жодного гейму - 7:6, 6:0.

Опоненткою Осаки в півфіналі була інша представниця Чехії Кароліна Плішкова. Японці довелося провести на корті три сети.

Перша партія вийшла найменш конкурентною з боку Плішкової, але друга залишилася за нею. У вирішальному сеті Осака віддала їй чотири гейми - 6:2, 4:6, 6:4.

Тим самим Квітова вперше з 2014-го року вийшла до фіналу турніру Великого шолома. Для Осаки це другий поспіль вирішальний матч першості даної серії. Переможниця фіналу стане новою першою ракеткою світу.

У чвертьфіналі Australian Open японська тенісистка обіграла першу ракетку України Еліну Світоліну - 6:4, 6:1.