Нагадав про перемогу у війні 1945 року. Митрополит Лука підтримав Ломаченка після поразки в чемпіонському бою
Бокс21 жовтня 2020, 14:01
Текст повідомлення був опублікований у Telegram-каналі ексчемпіона світу в легкій вазі за чотирма версіями.
«Дорогий моєму серцю Василь! Протягом нашого життєвого шляху Бог супроводжує всіх нас у Свій Вічний мир. А туди входять тільки люди з чистим серцем», — написав Лука.
Він зазначив, що Ломаченко, незважаючи на поразку, вже вписав своє ім'я в історію світового спорту.
«Нам, православним християнам, дуже важливо мати у Вашій особі приклад того, яким повинен бути справжній боєць Христов — людина, що стала у своєму серці вище зловтіхи і єхидства дрібних, злісних душ і залишається вірним Христу не тільки на Фаворі, але і на Голгофі» , — продовжив митрополит.
Наостанок Лука нагадав боксеру, що в роки «Великої Вітчизняної війни наші діди» програли не один бій, але при цьому в кінцевому підсумку перемогли вони. Священнослужитель висловив упевненість, що така ж доля чекає і на Ломаченка.
Лопес переміг Ломаченка одноголосним рішенням суддів і став абсолютним чемпіоном світу в легкій вазі.
Українець втратив чотири пояси, якими володів. Реванш у контракті на бій не був прописаний.
Після поєдинку Ломаченко заявив, що не згоден із рішенням суддів, які віддали перемогу Лопесу.
Американець відповів тим, що не бачить сенсу у проведенні реваншу.
Пізніше стало відомо, що Ломаченко вийшов на бій із травмою плеча.