Шахтар втратив двох лідерів перед матчем проти Манчестер Сіті

Футбол

25 листопада 2019, 16:41

Ключові гравці донецького Шахтаря Марлос та Тайсона не полетіли з командою в Англію на матч 5 туру Ліги чемпіонів проти Манчестер Сіті.

Шахтар учора відправився у Манчестер на гру, але в заявці не виявилося Марлоса та Тайсона, повідомля прес-служба «гірників».

Марлос змушений пропустити гру Ліги чемпіонів через дикваліфікацію. Тайсон, за інформацією ЗМІ, не зіграє у завтрашньому поєдинку через мікротравму. Футболіст працює за індивідуальною програмою.

Загалом у заявці Шахтаря 20 футболістів:

Голкіпери: Пятов, Шевченко, Трубін

Захисники: Додо, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Болбат, Хочолава

Півзахисники: Степаненко, Коваленко, Алан Патрік, Тете, Соломон, Сіпріано, Коноплянка, Маркос Антоніо

Нападники: Мораес, Сікан, Борячук

Матч Манчестер Сіті - Шахтар відбудеться завтра, 26 листопада. Початок зустрічі о 22:00.

Днями Шахтаря переміг Львів 4:1 в рамках 15 туру української Прем'єр-ліги.

Редактор: Олег Телюк

Інші новини

Всі новини