Зірка українського боксу перервав серію із трьох поразок, перемігши американця — відео

31 липня, 11:57
Тепер на рахунку Сергія 14 перемог (Фото:Сергій Дерев’янченко via Instagram)

Зірковий український боксер Сергій Дерев’янченко здобув перемогу над американцем Джошуа Конлі.

Поєдинок відбувся цієї ночі у Брукліні (США) і пройшов усю дистанцію. За підсумками 12 раундів усі три судді віддали перемогу українцю - 99-91, 99-91, 98-92.

Цей результат допоміг 36-річному Дерев'янченку перервати серію із трьох поразок поспіль. Тепер на рахунку Сергія 14 перемог та чотири програші.

Для 30-річного Конлі ця поразка стала четвертою у кар'єрі. У його активі 17 перемог та одна нічия.