Динамо відклало чемпіонство Шахтаря в українській Прем'єр-лізі - відео

18 травня 2019, 20:06

Динамо перемогло Маріуполь із рахунком 2:1 в матчі 29 туру українській Прем’р-лізі і відклало чемпіонство донецького Шахтаря.

Динамо відкрило рахунок на 32-й хвилині - Де Пена ударом з льоту замкнув навіс із кутового у виконанні Циганкова. На 87-й хвилині уже сам Циганков подвоїв перевагу киян, влучно пробивши з-за меж штрафного у кут воріт. На 92-й хвилині Федорчук ударом головою відновив інтригу в матчі, але на більше маріупольцям не вистачило часу.

Таким чином, за три тури до завершення чемпіонату Динамо скоротило відрив від Шахтаря до восьми очок і відклало чемпіонство «гірників» щонайменше до завтра. Аби достроково завоювати золоті нагороди, Шахтарю потрібно перемогти луганську Зорю.

Динамо — Маріуполь — 2:1

Голи: Де Пена, 32, Циганков, 87 — Федорчук, 90+2

Динамо: Бущан — Кендзьора, Бурда, Шабанов, Сідклей — Шепелєв, Сидорчук (Дуелунд, 90) — Циганков, Андрієвський (Шапаренко, 90), Де Пена — Русин (Бесєдін, 82)

Маріуполь: Худжамов — Кирюханцев, Чоботенко, Яворський, Биков — Ігнатенко, Пихальонок (Борячук, 72) — Зубков, Мишнєв (Федорчук, 57), Чурко (Вакула, 63) — Фомін

Попередження: Русин — Ігнатенко, Биков

Огляд матчу

Турнірна таблиця чемпіонської групи

УПЛ

У минулому турі української Прем'єр-ліги Динамо не змогло перемогти луганську Зорю (1:1).