Українська Прем'єр-ліга: Динамо на останніх хвилинах вирвало перемогу над Львовом — відео

26 травня 2019, 19:26

Київське Динамо здобуло вольову перемогу над Львовом у рамках 31 туру української Прем'єр-ліги у чемпіонській групі.

Команда Олександра Хацкевича пропустила уже на 16-й хвилині. Алваро наважився на удар з гострого кута, а голкіпер Динамо Георгій Бущан не зумів парирувати постріл бразильця.

Динамо відігралось лише за 12 хвилин до закінчення основного часу. Карлос де Пена зробив точний навіс у штрафний на Артема Бесєдіна, який ударом головою поцілив у сітку.

На 85-й хвилині де Пена знову результативно асистував. Цього разу уругваєць з кутового знайшов у штрафному Микиту Бурду, який ударом з другого поверху вирвав перемогу для київського клубу.

Динамо — Львів — 2:1
Голи: Бесєдін, 78, Бурда, 84 — Алваро, 17

Динамо: Бущан — Кендзьора, Бурда, Алібеков, Сідклей (Миколенко, 28) — Смирний (Сидорчук, 46), Шепелев, Шапаренко (Дуелунд, 64), де Пена — Русин, Бесєдін

Львів: Бандура — Парамонов (Ліпе, 48), Адамюк, Насонов, Приймак — Борзенко, Мартан — Шина (Кадіна, 80), Педро, Алваро — Бруно

Попередження: Шапаренко — Борзенко, Ліпе

УПЛ

Напередодні у групі вибування в в українській Прем'єр-лізі Карпати втратили перевагу у два м’ячі над Олімпіком (3:3), а Чорноморець переміг Ворсклу (2:1) та покинув останнє місце.