Збірна України вийшла у плей-офф молодіжного чемпіонату світу — відео

27 травня 2019, 21:41

Збірна України U-20 обіграла однолітків з Катару з рахунком 1:0 у другому турі молодіжного чемпіонату світу і гарантувала собі вихід у плей-офф.

Україна здобула перемогу завдяки єдиному голу Дениса Попова, який також приніс перемогу і в першому турі у матчі проти США (2:1).

Захисник Динамо забив на 59-й хвилині, головою замкнувши навіс з лівого флангу у виконанні Сергія Булеци.

На 85-й хвилині Катар залишився в меншості після вилучення Насыра Бакша і Україна довела матч до перемоги.

Збірна України набрала шість очок і очолила групу D, гарантувавши собі вихід у плей-офф.

Справа в тому, що у наступний раунд виходять збірні, які зайняли перші два місця в своїх групах, а також чотири із шести найкращі команди, які посіли треті місця.

Збірну України вже не зможуть обійти збірні із груп В та Е.

30 травня збірна України зіграє заключний матч групового турніру проти Нігерії.

Катар U-20 — Україна U-20 — 0:1
Гол: Попов, 59

Катар U-20: Шебаб — Бакш, аль-Хамавенде, Еллітхі, Аль-Мінхалі - Мохаммед, Салех, Андрі - Аль-Мусура (Карами, 54), Ібрагім, Юсуф

Україна U-20: Лунін — Конопля, Бондар, Попов, Бескоровайний — Корнієнко, Мусолітін — Цітаішвілі (Кащук, 63), Хахльов (Чех, 46), Булеца (Сікан, 73) — Супряга

Попередження: Юсуф — Хахльов, Булеца, Конопля

Вилучення: Насір Бакш (Катар U-20)

Myscore.com.ua

У першому турі молодіжного чемпіонату світу збірна України перемогла команду США 2:1.