Збірна України зайняла перше місце в групі на молодіжному чемпіонаті світу — відео

30 травня 2019, 23:58

Збірна України U-20 зіграла внічию 1:1 з однолітками з Нігерії в останньому турі групового етапу чемпіонату світу, але це не завадило зайняти перше місце в квартеті.

На 30-й хвилині Данило Сікан замкнув головою навіс з правого флангу і відкрив рахунок у матчі.

Наприкінці першого тайму Нігерія мала шанс зрівняти рахунок, однак Андрій Лунін парирував пенальті у виконанні Тіяні.

Нігерія все-таки зрівняла рахунок. На 51-й хвилині нігерійці знову отримали право на 11-метровий, який цього разу все той же Тіяні реалізував.

Нігерія — Україна — 1:1
Голи: Тіяні, 51 (пен.) — Сікан, 30

На 45+1 хвилині Тіяні не реалізував пенальті

Гол Сікана

Нереалізований Пенальті Тіяні

Гол Тіяні

У паралельному матчі групи D США здобули перемогу над Катаром з рахунком 1:0 і зайняли друге місце в групі.

У першому турі молодіжного чемпіонату світу збірна України перемогла США 2:1, а у другому здолала Катар 1:0 і оформила вихід у плей-офф.