Збірна України вперше в історії вийшла у чвертьфінал молодіжного чемпіонату світу — відео

3 червня 2019, 21:07

Збірна України U-20 обіграла у 1/8 фіналу молодіжного чемпіонату світу однолітків з Панами з рахунком 4:1.

Україна зробила серйозну заявку на перемогу ще у першому таймі, забивши у ворота Панами три голи.

На 24-й хвилині Данило Сікан відкрив рахунок, точно пробивши в дальній кут воріт. На 41-й хвилині Денис Попов подвоїв перевагу укрїнців добивши мяч у ворота після помилки голкіпера, а перед самою перервою Сікан оформив дубль, замкнувши простріл Юхима Коноплі.

На початку другого тайму Україна пропустила гол від Ернесто Уокера, але на 83-й хвилині Сергій Булеца зняв усі питання щодо переможця матчу ударом у ближій кут.

Збірна України U-20 вперше у своїй історії вийшла у чвертьфінал молодіжного чемпіонату світу.

У ¼ фіналу українська команда зустрінеться зі збірною Колумбії. Матч відбудеться 7 червня.

Україна — Панама — 4:1
Голи: Сікан, 23, 45+1, Попов, 41, Булеца, 83 — Уокер, 50

Відео голів і огляд матчу Україна — Панама

У першому турі молодіжного чемпіонату світу збірна України перемогла США 2:1, а у другому здолала Катар 1:0 і оформила вихід у 1/8 фіналу.

У третьому турі українці зіграли внічию 1:1 з Нігерією і зайняли перше місце у групі D.