Молодіжний чемпіонат світу. Збірна України з футболу вперше в історії вийшла в півфінал — відео

7 червня 2019, 18:40

Збірна України з футболу здолала команду Колумбії в чвертьфіналі молодіжного чемпіонату світу і вперше в історії вийшла в півфінал.

Жовто-сині зуміли здобути мінімальну перемогу. Автором голу став Данило Сікан, який скористався помилкою оборони захисників і воротаря суперника, після чого пробив у порожні ворота.

У подальшому збірна Колумбії намагалася відігратися, але ледь не пропустила сама, коли вірний момент втратив Георгій Цітаішвілі.

У кінцівці матчу південноамериканська команда залишилася в меншості, коли Хоан Карбонеро ногою в'їхав у Дениса Попова, за що був вилучений з поля, а захисник отримав травму.

У півфіналі збірна України зіграє з переможцем пари Італія — Малі, які визначать найсильнішого в цей же день, 7 червня.

Відео голу матчу Україна — Колумбія

Колумбія — Україна 0:1

Гол: Сікан, 11

Колумбія U-20: Міейр — Куеста, Арройо (Сандоваль, 60), Ціфуентес, Переа (Карбонеро, 46), Ангуло, Альварадо (Кайседо, 71), Ернандес, Сіністерра, Пальма, Вера

Україна U-20: Кучерук — Конопля, Бондар, Попов (Сафронов, 87), Безкоровайний, Корнієнко — Чех, Дришлюк — Кащук (Цітаішвілі, 46), Сікан (Супряга, 62), Булеца

Попереджені: Ціфуентес, Палма, Арройо, Ангуло — Кащук, Цітаішвілі, Безкоровайний

Вилучений: Карбонеро, 86

Раніше збірна України U-20 обіграла в 1/8 фіналу молодіжного чемпіонату світу однолітків із Панами з рахунком 4:1 і вперше в історії пробилася до чвертьфіналу.