Україна — Сербія. Відео голів та огляд матчу

8 червня 2019, 00:05

У третьому турі кваліфікації на Євро-2020 збірна України з рахунком 5:0 розгромила команду Сербії.

Розгром почав Віктор Циганков, який після прострілу від Олександра Караваєва пробив точно у ворота. Він же подвоїв перевагу господарів після стрімкої контратаки.

Наступний гол жовто-сині провели вже у другому таймі, коли на першій же його хвилині відзначився Євген Коноплянка фірмовим обвідним ударом.

Пізніше Роман Яремчук довів рахунок до 4:0. Взяття воріт стало результатом атаки українців правим флангом, звідки простріл зробив Караваєв.

Згодом Коноплянці також вдалося оформити дубль, коли він забив схожий на свій перший м’яч точним пострілом у правий нижній кут.

У третьому турі відбіркового циклу на Євро-2020 збірна України з футболу з рахунком 5:0 розгромила команду Сербії.