Португалія — Нідерланди. Відео голу і огляд фіналу Ліги націй

10 червня 2019, 01:03

Збірна Португалії обіграла Нідерланди з рахунком 1:0 у фіналі Ліги націй і стала першою командою в історії, яка виграла цей турнір.

З перших хвилин матчу Нідерланди захопили ініціативу, однак моментів більше створили португальці, які непогано контратакували.

Португалія відкрила рахунок у матчі у другому таймі. На 60-й хвилині Бернарду Сілва зробив пас під удар Гонсало Гуедешу, а той пробив точно в кут воріт голландців.

Гол Гуедеша став вирішальним у матчі і приніс Португалії перший у історії трофей Ліги націй.

Огляд першого тайму

Огляд другого тайму

Церемонія нагородження

Збірна Англії у матчі за 3-е місце перемогла у серії пенальті Швейцарію і завоювала бронзові нагороди турніру.

Португалія з рахунком 1:0 перемогла Нідерланди у фіналі Ліги націй і завоювала трофей.