Україна — Люксембург. Відео голу і огляд матчу

11 червня 2019, 00:11

У четвертому турі відбірного циклу на Євро-2020 збірна України з футболу перемогла команду Люксембургу з рахунком 1:0.

Жовто-сині зуміли відзначитися вже на 6-й хвилині поєдинку, коли після розіграшу кутового і подачі Руслана Малиновського м’яч у сітку ударом головою відправив Роман Яремчук.

До перерви збільшити перевагу господарів могли Тарас Степаненко, Олександр Зінченко та Руслан Малиновський, але після їхніх ударів суперника рятували перекладина (перший випадок) і воротар гостей.

Люксембург не засиджувався біля своїх воріт і також кілька разів потривожив володіння Андрія П’ятова, якому по ходу всього матчу не раз доводилося вступати в гру.

У другому таймі в складі українців шанси забити втратили Яремчук і Віктор Циганков, тому підопічні Андрія Шевченка виграли з мінімальною перевагою.

Збірна України з рахунком 1:0 переграла команду Люксембургу й закріпила лідерство в групі B відбору на Євро-2020.