Збірна Чилі розгромила команду Японії на Копа Америка

18 червня 2019, 14:07

У матчі першого туру групового етапу Кубка Південної Америки збірна Чилі з рахунком 4:0 розгромила команду Японії.

Діючі чемпіони континенту відкрили рахунок наприкінці першого тайму, коли після подачі Чарлеса Арангіса ударом головою відзначився Ерік Пульгар.

На 54-й хвилині другий м’яч забив Едуардо Варгас, який скористався передачею Маурісіо Ісли й рикошетом від суперника потрапив точно в сітку.

В кінці поєдинку голом відзначився Алексіс Санчес після навісу від Арангіса, а потім четверте взяття воріт запрошеної на турнір збірної оформив знову Варгас — цього разу йому асистував Санчес.

Японія — Чилі 0:4
Голи: Пульгар, 41, Е. Варгас, 54, 83 А. Санчес, 82

Після першого туру з трьома очками й однаковою різницею м’ячів у групі C перше місце ділять команди Чилі та Уругваю, який напередодні з аналогічним рахунком переміг Еквадор.