Дніпро-1 драматично програв АЕК Ларнака в 1/16 фіналу Ліги конференцій — відео

17 лютого, 00:31
Дніпро-1 пропустив наприкінці матчу (Фото:REUTERS/Yiannis Kourtoglou)

Дніпро-1 зазнав драматичної поразки на виїзді від кіпрського АЕК Ларнака з рахунком 0:1 в першому матчі 1/16 фіналу Ліги конференцій.

Українська команда ледь не пропустила уже в дебюті гри, коли на 2-й хвилині Валеф з дев’ятки витягнув удар Трічковскі.

На 7-му оберті секундної стрілки гостей врятувала поперечина після удару Лопеша, який підхопив м’яч після невдалого виносу Амаша.

На початку другого тайму Дніпро-1 Валеф ще одного разу завадив супернику забити, коли в карколомному стрибку потягнув удар Фаража в дев’ятку.

Український колектив мав дві нагоди забити, проте Довбик та Піхальонок не змогли пробити воротаря АЕК Ларнака Пірича.

Втім саме господарі поля досягли свого за п’ять хвилин до кінця основного часу гри, коли Гарсія головою пробив у ближній кут після подачі Густаво.

1:0 — матч-відповідь пройде на полі Дніпра-1 в словацькому Кошице 23 лютого.

АЕК Ларнака — Дніпро-1 1:0
Гол: Гарсія, 85