Англійська Прем'єр-ліга. Евертон Міколенка зупинив Манчестер Сіті та допоміг Арсеналу Зінченка зміцнити лідерство — відео

31 грудня 2022, 23:30
Зінченко (праворуч у центрі) провів 60 хвилин в складі Арсенала (Фото:Reuters/Peter Cziborra)

В англійській Прем'єр-лізі (АПЛ) триває 18-й тур.

Евертон, в складі якого весь матч провів український захисник Віталій Міколенко, відібрав очки в Манчестер Сіті на виїзді – 1:1.

На гол Холанда в господарів на 24-й хвилині після передачі Мареза гості наприкінці години гри з гаком відповіли результативним ударом Грея, якому асистував Гейє.

Осічкою конкурента скористався лідер чемпіонату Арсенал, який на виїзді переміг Брайтон з рахунком 4:2 завдяки голам Сака, Едегора, Нкетіа та Мартінеллі.

В стартовому складі гостей на поле вийшов і український захисник Олександр Зінченко, якого замінили на 60-й хвилині за рахунку 3:0 на користь його команди.

В інших матчах дня третій в таблиці Ньюкасл не зумів перемогти вдома Лідс – 0:0, тоді як на четверте місце піднявся Манчестер Юнайтед після перемоги над Вулверхемптоном у гостях – 1:0.

Результати 18 туру АПЛ:

Манчестер Сіті - Евертон 1:1
Голи: Холанд, 24 - Грей, 64

Брайтон - Арсенал 2:4

Голи: Мітома, 65, Фергюсон, 78 - Сака, 2, Едегор, 39, Нкетіа, 47, Мартінеллі, 71

Вулверхемптон - Манчестер Юнайтед 0:1
Гол: Рашфорд, 77

Ньюкасл - Лідс 0:0

Фулхем - Саутгемптон 2:1

Голи: Ворд-Праус (автогол), 32, Пальїнья, 89 - Ворд-Праус, 56

Борнмут - Крістал Пелес 0:2

Голи : Аю, 19, Езе, 36