Челсі розгромив Динамо в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

7 березня 2019, 23:55

У першій грі 1/8 фіналу Ліги Європи Челсі на своєму полі з рахунком 3:0 розгромив київське Динамо.

Гості з самого початку не справлялися з високим пресингом суперника, зайнявши глибоку оборону, і пропустили на 17-й хвилині. Комбінація Педро - Олів'є Жиру - Педро завершилася точним ударом іспанця з близької відстані в ближній кут.

До перерви англійська команда створила ще кілька моментів, щоб подвоїти перевагу, але після ударів Педро, Росса Барклі та Маркоса Алонсо український колектив або рятував Денис Бойко, або - неточність опонентів.

За весь перший тайм Динамо не завдало жодного удару по воротах Челсі. А на 65-й хвилині господарям вдалося забити другий м'яч. Екс-півзахисник Шахтаря Вілліан ідеально виконав штрафний, пробивши в дев'ятку.

Лише на 85-му обороті секундної стрілки київській команді вдалося створити по-справжньому небезпечний момент. Сідклей головою підсікав м'яч у ворота після навісу, але бразильцю не вистачило точності, а на дальній стійці нікого з партнерів не виявилося.

Після цього лондонський клуб встановив остаточний результат, коли Педро віддав пас на Рубена Лофтус-Чіка, той відкотив під удар Каллуму Хадсону-Одоі, який і відправив м'яч у кут воріт.