Ювентус в драматичному матчі переміг Наполі, Мілан здолав новачка. Результати чемпіонату Італії

31 серпня 2019, 23:47

Відбулись три матчі другого туру чемпіонату Італії.

Ювентус у видовищному матчі здолав Наполі. Туринський клуб до 62-ї хвилини впевнено вів у рахунку 3:0. Але після цього неаполітанці несподівано протягом кількох хвилин двічі забили і скоротили розрив до мінімуму, а наприкінці матчу зрівняли рахунок.

Наполі був близький до несподіваної нічиєї, але у доданий арбітром час Каліду Кулібалі зрізав м’яч у власні ворота і приніс Ювентусу перемогу 4:3.

По першй перемозі у новому сезоні також здобули Мілан і Болонья, які з однаковим рахунком 1:0 перемогли СПАЛ та Брешію відповідно.

Мілан — Брешія 1:0
Гол: Чалханоглу, 12

Ювентус — Наполі 4:3
Голи: Даніло, 16, Ігуаїн, 19, Роналду, 62, Кулібалі, 90+2 (авт) — Манолас, 66, Лосано, 68, Лоренцо, 81

Болонья — СПАЛ 1:0
Гол: Соріано, 90+3

Myscore.com.ua

У першому турі Серії А Ювентус переміг Парму 1:0, а Наполі здолав Фіорентину з рахунком 4:3.