Ювентус програв Лаціо, вдруге поспіль втративши очки. Результати чемпіонату Італії - відео

8 грудня 2019, 00:41

Відбулись три матчі 15 туру чемпіонату Італії.

Ювентус програв Лаціо 1:3, вдруге поспіль втративши очки у чемпіонаті Італії. Туринці першими забили завдяки голу Роналду на 25-й хвилині, але римляни зрівняли рахунок ще до перерви.

За 16 хвилин до закінчення матчу Мілінковіч-Савіч вивіd Лаціо вперед, а вже в доданий арбітром час Кайседо відправив Ювентус у нокаут, забивши третій гол.

Також несподівано недорахувався очок Наполі, який на виїзді зіграв унічию 1:1 з Удінезе. Безвиграшна серія Наполі у чемпіонаті триває сім матчів. У всіх турнірах неаполітанський клуб не перемагає дев’ять матчів поспіль.

Myscore.com.ua

Напередодні в стартовому матчі 15 туру чемпіонату Італії Рома зіграла в нульову нічию з Інтером.