Франція драматично перемогла Англію та стала останнім півфіналістом ЧС-2022

10 грудня 2022, 23:05
Кейн (ліворуч) не забив вирішальний пенальті (Фото:REUTERS/Dylan Martinez)

Збірна Франції у драматичному матчі переграла команду Англії з рахунком 2:1 і вийшла в півфінал чемпіонату світу 2022 року з футболу.

Чинний чемпіон світу відкрив рахунок на 17-й хвилині, коли Чуамені наважився на дальній удар, а м’яч залетів у самий кут воріт суперника.

На це віце-чемпіон Європи відповів одразу трьома моментами ще до перерви, проте ані Шоу, ані Кейн (двіча) свої шанси змарнували.

На початку другого тайму англійці досягли свого, коли Чуамені у штрафному майданчику французів збив Сака, а Кейн зрівняв рахунок з пенальті.

Після цього обидві команди створили декілька моментів для взяття воріт, але забити вдалося французам — це Жиру випередив Магвайра і ударом головою після подачі Грізманна пробив у кут воріт.

Майже одразу Англії вдалося заробити ще один пенальті, але цього разу Кейн пробив вище воріт.

Англія — Франція 1:2

Голи: Кейн, 54 (з пенальті) — Чуамені, 17, Жиру, 78

У півфіналі Франція зіграє проти збірної Марокко, яка сенсаційно переграв Португалію з рахунком 1:0.