Українська Прем'єр-ліга. Динамо вперше не змогло перемогти при Луческу — відео

11 вересня 2020, 21:00

Динамо не змогло перемогти Десну у матчі другого туру української Прем'єр-ліги, вперше втративши очки у офіційних поєдинках під керівництвом Мірчі Луческу.

Динамівці активніше розпочали матч, але перші небезпечні моменти почали виникати саме біля воріт киян. На 14-й хвилині Динамо врятувала стійка після удару Будківського, а пізніше нападник замикав простріл, але удар у нього не вийшов.

Динамо продовжувало контролювати м’яч, а Десна здебільшого грала від оборони. Найреальніші нагоди забити динамівці мали наприкінці першого тайму, коли суперника двічі врятував каркас воріт — спочатку після удару Кендзьори, а потім — Де Пени.

У другому таймі Луческу підсилив атаку, випустивши Родрігеса, Соля та Вербича, але пробити оборону чернігівців так і не вдалося. Таким чином, Динамо вперше не змогло перемогти під керівництвом румунського фахівця в офіційних матчах.

Динамо — Десна 0:0

Динамо: Бущан — Тимчик (Забарний, 36), Кендзьора, Миколенко, Караваєв (Вербич, 64) — Шапаренко, Сидорчук — Циганков (Родрігес, 64), Буяльський, Де Пена — Супряга (Соль, 80)

Десна: Паст — Конопля, Гітченко, Тамм, Мостовий — Калитвинцев, Огsря, Домбровський, Картушов (Гуцуляк, 66) — Філіппов (Єрмаков, 66), Будківський (Тотовицький, 75)

Попередження: Забарний — Калитвинцев, Домбровський, Гітченко

У першому турі УПЛ Динамо обіграло Олімпік (4:1), а потім перемогло Шахтар (3:1) у матчі за Суперкубок.