Динамо втратило перемогу в матчі Ліги Європи

4 жовтня 2018, 23:54

У матчі другого туру групового етапу Ліги Європи київське Динамо зіграло внічию на виїзді з чеським клубом Яблонець з рахунком 2:2.

Гості відкрили рахунок на 8-й хвилині, коли Микита Бурда проникаючою передачею вивів Миколи Морозюка на побачення з воротарем, той не став бити, а віддав на порожні ворота Віктору Циганкову, який закотив м'яч у ціль.

Через шість оборотів секундної стрілки київська команда подвоїла свою перевагу. Втрата м'яча перед своїм штрафним завершилася тим, що Денис Гармаш з 16-ти метрів технічно пробив у дальній нижній кут.

Господарі зуміли повернутися в гру під кінець першої півгодини. Після подачі з кутового на дальню стійку Давід Говорка точно пробив ударом в один дотик. Денис Бойко був близький, щоб витягнути м'яч з ближнього кута, проте той все ж перевалився за лінію.

Дивіться також

Це додало Яблонцю сил, і він зумів добитися нічиєї за дев'ять хвилин до кінця основного часу. Йосип Піваріч втратив м'яч на своїй половині поля, Лукаш Масопуст розігнав атаку, зіграв в стінку з Давісом Ікаунієксом і віддав на набігаючого Міхала Травніка, який в один дотик відправив м'яч у сітку.

У час, що залишився, Динамо спробувало вирвати перемогу, але його зусилля виявилися марними. За підсумками двох турів у підопічних Олександра Хацкевича два очки та третє місце в групі K. Лідирує в квартеті Астана (чотири бали), на другій позиції - Ренн (три), на четвертій - Яблонець (один).

Яблуниця - Динамо 2:2
Голи: Говорка, 33, Травнік, 81 - Циганков, 8, Гармаш, 14

Яблонець: Груби - Голеш, Говорка, Лішка, Ганоушек - Хюбшман - Масопуст (Кубіста, 86), Травнік, Поважанєц, Йововіч (Соболь, 90+2) - Храмоста (Ікаунієкс, 78)

Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Піваріч - Сидорчук, Буяльський (Шепелєв, 79) - Морозюк, Гармаш, Циганков - Бєсєдін

Попереджені: Голешов, Поважанец - Морозюк, Буяльський, Піваріч