Українська Прем'єр-ліга. Колос перервав безвиграшну серію і піднявся у зону єврокубків

6 листопада 2020, 21:13

Ковалівський Колос переміг на виїзді Дніпро-1 з рахунком 2:0 у матчі 9 туру української Прем'єр-ліги і піднявся на четверет місце чемпіонату.

Колос відкрив рахунок на 25-й хвилині після реалізованого пенальті Селезньовим, який забив свій третій м’яч після переходу в ковалівську команду.

По перерві Колос подвоїв перевагу. На 58-й хвилині Антюх вибіг у контратаку і віддав на вільного Смирного, який відправив м’яч у сітку.

Колос перервав триматчеву безвиграшну серію та з 15-ма очками піднявся на четверте місцу — у зону єврокубків.

Дніпро-1 — Колос 0:2
Голи: Селезньов, 25 (пен), Смирний, 58

УПЛ

У попередньому турі УПЛ Колос програв Олімпіку (1:2), а Дніпро-1 поступився Динамо (1:2).