Італійська Серія А. Інтер обіграв Ювентус і наздогнав лідируючий Мілан — відео

17 січня 2021, 23:46

Інтер обіграв туринський Ювентус у матчі 18-го туру італійської Серії А з рахунком 2:0 і наздогнав Мілан, який лідирує в таблиці.

Господарі змогли розпечатати ворота гостей вже на 12-й хвилині. Артуро Відаль вразив верхній кут воріт Войцеха Щенсни після навісу Ніколо Барелли.

До перерви Інтер мав ще кілька нагод, щоб засмутити чинного чемпіона, але не зміг цього зробити.

У дебюті другого тайму Барелла записав на свій рахунок ще й гол. Ніколо вийшов на побачення зі Щенсни і спокійно його переграв, встановивши підсумковий рахунок зустрічі.

В інших матчах дня Наполі розгромив Фіорентину, а Кротоне — Беневенто. В іграх між Сассуоло і Пармою, а також Аталантою і Дженоа були зафіксовані нічиї.

Результати матчів:

Інтер — Ювентус 2:0
Голи: Відаль, 12, Барелла, 52

Наполі — Фіорентина 6:0
Голи: Інсіньє, 5, 72 пенальті), Демме, 36, Лосано, 38, Зьєліньски, 45, Політано, 89

flashscore.com.ua

Тур стартував у п’ятницю, 15 січня, дербі між Лаціо та Ромою. Розгромну перемогу в матчі здобула перша команда.

Редактор: Євген Нещерет