Зоря сенсаційно обіграла Лестер, але припинила боротьбу в Лізі Європи

3 грудня 2020, 21:54

Зоря обіграла Лестер у матчі 5-го туру групового етапу Ліги Європи з рахунком 1:0.

Зоря вже в дебюті поєдинку могла відкрити рахунок, але Владислав Кочергін не зміг переграти Данні Ворда, пробиваючи метрів з 11.

Лестер відповів моментом на 31-й хвилині, коли Дженгіз Ундер вийшов на побачення з Ніколою Василем. Гравець Лестера пробив повз дальню штангу.

На 51-й хвилині знову шанс забити мали луганчани, але удар головою Владлена Юрченка прийшовся в поперечину.

Після цього кілька моментів було у англійців, але здорово у воротах зіграв голкіпер луганчан.

А на 84-й хвилині Зоря несподівано забила. Денис Фаворов з правого флангу прострілив у воротарський майданчик, а там м’яч на дальній штанзі у ворота переправив Аллахьяр Сайядманеш.

Зоря — Лестер 1:0
Гол: Сайядманеш, 84

Зоря набрала 6 очок, але втратила шанси вийти до 1/16 фіналу турніру. Лідери групи Лестер і Брага, яка в паралельному матчі перемогла на виїзді АЕК із рахунком 4:2, мають в активі перед останнім туром по 10 очок.

Редактор: Євген Нещерет