Ренн - Динамо: відео голів і огляд матчу

26 жовтня 2018, 00:21

Динамо перемогло Ренн на виїзді в третьому турі групового раунду Ліги Європи з рахунком 2:1.

На 21-й хвилині київська команда зуміла вийти вперед завдяки видовищному пострілу свого захисника Томаша Кендзьори.

Бретонський колектив зумів відновити рівновагу за п'ять обертів секундної стрілки до перерви завдяки точному удару зі штрафного Клемана Греньє та помилки воротаря гостей Дениса Бойка.

Господарі поля отримали можливість вирвати перемогу за п'ять хвилин до кінця основного часу після вилучення Володимира Шепелєва. Але саме українському клубу судилося виграти, коли Віталій Буяльський підсік м'яч над воротарем французької команди на 89-й хвилині.

Динамо з рахунком 2:1 виграло у Ренна на виїзді в рамках третього туру групового раунду Ліги Європи, забивши переможний м'яч вдесятьох.