Арсенал і Зеніт з Ракицьким програли, кривдник Шахтаря не переграв Інтер. Результати матчів Ліги Європи - відео

8 березня 2019, 01:03

Окрім матчу київського Динамо проти Челсі відбулись ще сім перших матчів 1/8 фіналу Ліги Європи.

Лондонський Арсенал несподівано поступився у виїзному матчі французькому Ренну 1:3. Лондонці першими відкрили рахунок, однак на 41-й хвилині після вилучення захисника Сократіса залишились у меншості, чим одразу скористався Ренн, зрівнявши рахунок. У другому таймі французький клуб ще двічі забив Арсеналу, здобувши комфортну перемогу 3:1.

З таким же рахунком Вільярреал на виїзді здолав російський Зеніт, у складі якого увесь матч відіграв екс-захисник Шахтаря Ярослав Ракицький.

По перемозі також здобули загребське Динамо та італійський Наполі, які обіграли португальську Бенфіку 1:0 та австрійський Зальцбург 3:0 відповідно.

Празька Славія несподівано зіграла внічию у виїзному матчі проти Севільї - 2:2, а франкфуртський Айнтрахт, який на попередній стадії вибив донецький Шахтар, розійшовся миром з міланським Інтером - 0:0.

Наполі – Зальцбург – 3:0
Голи: Мілік, 10, Руїс, 18, Онжен, 58, (авт)

Київське Динамо у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи зазнало розгромної поразки в Лондоні від Челсі з рахунком 0:3.