Клуб Малиновського програв Інтеру битву за срібло, Ювентус вдруге поспіль поступився. Результати чемпіонату Італії

1 серпня 2020, 23:42

Відбулися п’ять матчів заключного, 38 туру чемпіонату Італії.

У матчі з Інтером Аталанту влаштовувала лише перемога, оскільки перед грою, команда із Бергамо відставал на одне очко.

Однак гра у господарів не склалася уже у самому дебюті - на першій хвилині Д’Амброзіо відкрив рахунок, а на 20-й Янг подвоїв перевагу гостей.

На 61-й хвилині на полі з’явився український хавбек Руслан Малиновський, але змінити ситуацію на полі йому не вдалося.

Аталанта ризикувала втратити навіть бронзові нагороди, але в паралельному матчі Лаціо поступився Наполі 1:3 і залишився на четвертому місці.

Ювентус, який достроково став чемпіоном, програв Ромі 1:3, зазнавши другої поразки поспіль. Туринці завершили чемпіонат, випереджаючи Інтер лише на одне очко.