Шахтар розгромив Колос, забивши шість голів — відео

18 жовтня 2019, 21:13

Шахтар розгромив Колос з рахунком 6:0 у матчі 11 туру української Прем'єр-ліги.

Шахтар забезпечив комфортну перевагу ще у першому таймі забивши п’ять голів. Рахунок у матчі відкрив Жуніор мораес, а згодом Євген Коноплянка подвоїв перевагу «гірників», забивши перший гол за Шахтар з гри.

На 31-й хвилині Додо встановив на табло розгромний рахунок, а Тайсон до свистка на перерву ще встиг оформити дубль.

У другому таймі Мрораес також зробив дубль, встановивши остаточний рахунок 6:0.

Шахтар набрав 33 очки і продовжує впевнено лідирувати у чемпіонаті України.

Шахтар — Колос 6:0
Голи: Мораес, 5, 61, Коноплянка, 26, Додо, 32, Тайсон, 43, 45

Шахтар: П’ятов — Додо, Матвієнко, Бондар, Сіпріано — Коваленко, Алан Патрік (Маркос Антоніо, 46) — Тете (Марлос, 63), Тайсон, Коноплянка — Мораес (Борячук, 72)

Колос: Яшков — Сахневич, Рябов, Парамонов, Мигунов (Чорноморець, 46) — Мілько — Ільїн (Морозко, 46), Смирний, Волков, Костишин — Нехтій (Лисенко, 65)

Попередження: Сіпріано, Бондар, Маркос Антоніо — Чорноморець, Мілько

Огляд матчу

УПЛ

У попередньому турі української Прем'єр-ліги Шахтар переміг Дніпро-1 з рахунком 2:0.