Шахтар переміг Динамо і укріпив лідерство в українській Прем'єр-лізі

10 листопада 2019, 19:11

Шахтар обіграв Динамо з рахунком 1:0 в рамках 14 туру української Прем'єр-ліги.

Динамо першим створило небезпечний момент, але в дебюті гри Родрігес з близької відстані не влучив у ворота.

Уже через кілька хвилин Шахтар відкрив рахунок. На 18-ій хвилині Кривцов переграв у верховій дуелі Шабанова і головою відправив м’яч у сітку після навісу кутового у виконанні Тете.

У другому таймі трапився неприємний епізод. Тайсон почув расистські вигуки на свою адресу з фанатського сектору Динамо і показав в сторону ультрас середній палець.

Арбітр призупинив гру та вивів команди у підтрибунне приміщення, а після того, як гра відновилась рефері показав Тайсону червону за непристойний жест.

Попри вилучення Шахтар втримав свої ворота на замку і здобув перемогу з рахунком 1:0. «Гірники» укріпили лідерство і відірвались від другого місця на 12 очок. Динамо відстає від Шахтаря на 13 очок та посідає четверте місце.

Шахтар — Динамо 1:0
Гол: Кривцов, 18

Шахтар: П’ятов — Додо, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Степаненко, Маркос (Майкон, 90+6) — Тете (Болбат, 89), Коваленко, Тайсон — Мораес (Дентіньо, 32)

Динамо: Бущан — Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко (Буяльський, 60) — Шепел’в (Гармаш, 65) — Караваєв, Шапаренко, Циганков, Вербіч — Родрігес (Бесєдін, 62)

Попередження: Коваленко, Дентіньо, Додо — Попов, Шабанов, Родрігес, Миколенко

Вилучення: Тайсон, 85

Напередодні в рамках 14 туру УПЛ Карпати зіграли внічию з Маріуполем (2:2), а Львів переміг Ворсклу (2:0).